Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Diablo 4 coraz bliżej?

Wygląda na to, że w końcu zaczyna się coś ruszać w temacie jednej z największych gier RPG.

Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiła się interesująca informacja. Twórcy poszukują osób, które zasilą zespół odpowiedzialny za nowy projekt w świecie Diablo. Co więcej, do pracy potrzebne są osoby, które potrafią tworzyć podziemia. Liczymy więc na to, że kolejny projekt marki Diablo, nie będzie poboczną produkcją, czy to karcianką, czy inną formą wykorzystania uniwersum.

Piekło staje się coraz silniejsze. Pracujemy nad nowym, niezapowiedzianym projektem Diablo. Czy jesteś wykwalifikowanym artystą podziemi? Pracuj z nami i wspólnie zbudujmy coś wyjątkowego – czytamy na stronie Blizzarda w zakładce z ofertami z pracą.

Premiera Diablo 4

Diablo 4 może więc być w drodze i zostać pokazane szybciej niż sądzimy. Z drugiej strony, znamy Blizzarda. Producent ten nie śpieszy się z wydawaniem swoich kolejnych gier. Gracze cenią go jednak za to, że po premierze, stara się maksymalnie wspierać graczy – posiadaczy danej gry. Nie inaczej było w przypadku Diablo III, które dostało duży dodatek oraz mniejsze aktualizacje.

Diablo 3 i Nekromanta

Ostatnim dodatek do Diablo był Nekromanta. Wprowadził on przede wszystkim nową klasę – tytułowego Nekromantę, który sprawnie podniósł satysfakcję z rozgrywki w ten już dość leciwy tytuł.

O kolejnym dużym dodatku nic nie wiadomo, chociaż jeszcze na samym początku, czyli w momencie premiery Diablo 3, twórcy planowali dwa duże rozszerzenia. Ostatecznie gracze doczekali się tylko jednego, który wprowadził nowy piąty akt. Dodatek z Nekromantą, niestety nie rozszerzył wątku fabularnego.

Powróciłem do Diablo III za sprawą Nekromanty i nie żałuję

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 70 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%