Diablo 2 Remaster – demo z teksturami HD nadchodzi. Projekt fana

0 komentarzy

Gdyby Blizzard podjął się remastera kultowego Diablo 2, prawdopodobnie otrzymalibyśmy coś takiego.

Użytkownik forum Reddit posługujący się pseudonimem zomprd pracuje obecnie nad pakietem tekstur HD dla gry Diablo 2 (dzięki DSO Gaming). Moder podzielił się garścią screenów, które pokazują obecny stan projektu. Można powiedzieć, że gdyby remaster miał powstać oficjalnie, wyglądałby bardzo podobnie do tego, co zobaczycie w poniższej galerii.

Moder obiecuje, że nie poprzestanie jedynie na przeskalowaniu tekstur, lecz zadba o ulepszenie niektórych postaci, potworów, przedmiotów oraz innych tekstur. Kiedy kawałek kodu będzie gotowy, autor projektu zamierza udostępnić wersję demonstracyjną takiego Diablo 2 HD i niestety… na tym koniec, ponieważ nie ma planów na wydanie paczki tekstur, by każdy mógł je sobie pobrać.

Można mieć tylko nadzieję, że plany się zmienią, albo temat zostanie pociągnięty przez innego modera da nam ostatecznie HD Texture Pack do Diablo 2. Zobaczcie porównanie pomiędzy podstawową wersją a tą z lepszymi teksturami:

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się