Devil’s Third z duszą Call of Duty, Battlefielda, Gears of War oraz Halo

Co z tego wyjdzie?

Devil’s Third było pierwotnie szykowane na PS3 oraz X360, lecz ostatecznie wyszło, że zawita jedynie na Nintendo Wii U. Informację obwieszczono na tegorocznych targach E3 i niektórzy byli zaskoczeni, dlaczego tak brutalny tytuł zmierza na stacjonarkę big N. Producent szybko to wyjaśnił.


Od tego czasu nie słyszeliśmy za wiele o Devil’s Third. Studio Valhalla Game uspokaja jednak, że prace nad grą idą bez przeszkód, a ostatnio zmontowano nawet film zamykający tytuł.

Twórcy podkreślają, że ich nowe dziecko jest inspirowane tak wielkimi markami, jak Call of Duty, Battlefield, Gears of War oraz Halo. Ponoć rozgrywka wyciągnie ze wspomnianych serii to, co najlepsze. Oprócz tego pojawią się również nowe rozwiązania.

Producent Tomonobu Itagaki (pracował nad Dead or Alive i Ninja Gaiden) napisał również na Facebooku, że Devil’s Third zburzy standardy rozgrywki sieciowej, jaką znamy z konsol poprzedniej generacji. Zagramy, uwierzymy…

Premiera ambitnego projektu od Valhalla Game powinna nastąpić w przyszłym roku. Tylko na Wii U.

Devil’s Third – trailer

 Devil’s Third – trailer rozgrywki sieciowej

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Marko

    A tak przy okazji to jaki FPS jest najlepszy (tj. najpopularniejszy, żeby online nie świeciło pustkami)? Call of Duty: Black Ops 2 czy Ghosts, a może Splinter Cell? Coś innego??

0 Shares
Share
+1
Tweet