Devil May Cry, Resident Evil, Tekken czy God Eater w jednym? Project X Zone 2 już oficjalnie

To druga niespodzianka dla posiadaczy 3DS-a, o której dzisiaj piszemy.

Kilka godzin temu donosiliśmy o nowym tytule Monster Hunter Stories, który znaną serię z polowaniem na potwory przedstawi w bardziej klasycznym ujęciu RPG. Tytuł jest szykowany ekskluzywnie na małego 3DS-a. Jeśli nie widzieliście zwiastuna, warto to nadrobić, ponieważ prezentuje się kapitalnie.


To jednak nie koniec dobrych wieści dla posiadaczy 3DS-a. Zobaczcie zwiastun kolejnej gry, która zawita wyłącznie na wspomnianej konsolce Nintendo. To Project X Zone 2: Brave New World, w której zebrano najpopularniejsze postacie z gier Namco, Segi i Capcomu.

W produkcji zobaczymy m.in. bohaterów z uniwersum Tekken, Tales of Vesperia, God Eater, Devil May Cry, Megaman X, Resident Evil, Sakura Wars, Yakuza: Dead Souls, .hack// series czy Virtua Fighter.

Podobnie jak pierwsza odsłona Project X Zone, tak i zapowiedziana druga część będzie najpewniej taktyczną grą RPG, w której rozgrywkę (eksplorację terenu) obserwujemy z rzutu izometrycznego, lecz w czasie walki wszystko wygląda jak w bijatyce 2D.

Jeśli poznamy jakieś szczegóły, na pewno Was o tym poinformujemy.

Poniżej możecie natomiast zobaczyć teaser Project X Zone 2: Brave New World oraz pierwsze screeny. Premiera gry w Europie nastąpi jeszcze tej jesieni.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet