Detektyw, Mare z Easttown, Terapia. Jaka przyszłość czeka seriale z HBO Max?

Matthew McConaughey w serialu Detektyw
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Platformy Seriale

Nadal trwają prace nad 4. sezonem serialu Detektyw. Szef ds. treści z HBO Max sugeruje, że nowe wiadomości mogą się pojawić już niedługo.

W rozmowie z portalem Deadline Casey Bloys zapowiedział, że „coś się dzieje” w kwestii 4. już sezonu Detektywa. Produkcję zawieszono w 2019 roku, gdy oryginalnemu twórcy skończyła się umowa. Obecnie HBO szuka nowej ekipy, która wznowiłaby popularny przed laty serial. Bloys zasugerował, że nowe wieści mogą się wkrótce pojawić, będziemy zatem śledzić ten temat.

Detektyw to nie jest jednak jedyny omówiony tytuł rodem z HBO. Wiadomo chociażby, że nie zakończyła się historia prezentowana w Mare z Easttown. Tytuł może jeszcze być kontynuowany. Twórcy serialu oraz jego gwiazda, Kate Winslet, mają jednak obecnie inne zobowiązania zawodowe; nie wiadomo zatem, kiedy moglibyśmy spodziewać się 2. sezonu. Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku Pohamuj entuzjazm – tu wszystko zależy od twórcy produkcji, Larry’ego Davida. Złą wiadomość mamy natomiast dla fanów serialu Terapia z Uzo Adubą. Tę produkcję od początku planowano jako serial limitowany, nie otrzyma zatem kontynuacji.

Jak wiadomo, HBO Max stara się stale rozwijać swoją ofertę serialową. Bloys omówił również kwestię nowych produkcji. To właśnie od niego wiadomo, kiedy mniej więcej można spodziewać się premiery opartego na serii gier The Last of Us.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie