Destiny 2: The Witch Queen nadchodzi. Twórcy wyjaśniają rewolucyjne zmiany i nowości

Destiny 2 The Witch Queen postacie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Destiny 2: The Witch Queen zapowiada się na warty uwagi dodatek do gry. Nowości ostatniego sezonu mają kompletnie zmienić formułę rozgrywki.

Nowy materiał w bardzo prosty sposób wyjaśnia nam to, czego powinniśmy się spodziewać.

Destiny 2: The Witch Queen na obszernym materiale

Destiny 2 zbliża się ku końcowi swojego życia. Gra, rzecz jasna, nagle nie umrze, ale Witch Queen jest ostatnim tak wielkim dodatkiem do produkcji. Wraz z jego premierą tytuł wejdzie w piąty sezon, który także ma być tym ostatnim, w którego trakcie możemy liczyć na sporą zawartość. Nie dziwi więc, że Bungie postanowiło zakończyć przygodę w iście wybuchowym stylu.

W nowym DLC będziemy musieli stanąć do boju z Savathûn, królową roju i boginią kłamstw. Twórcy zarzekają się, że w nowym wątku narracyjnym łączą wiele znanych już elementów, także z pierwszej części. W trakcie naszej przygody trafimy do niezwykle imponującego świata tronowego królowej.

Chyba główną atrakcją nadchodzącego dodatku jest postawienie na dość zaskakujący element. Gracze wcielą się w „detektywa-medium”. Naszym zadaniem będzie rozwiązywanie mnóstwa zagadek i odkrywanie ukrytych komnat i przejść. Tym razem gracze muszą pomyśleć, zanim dojdą do konkretnych wniosków, co jest dość sporą ciekawostką jak na strzelankę FPP.

Oczywiście twórcy przygotowali również sporo nowej zawartości. Bronie, uzbrojenie, umiejętności, zadania, a także szereg nowych wrogów (w tym bossów) czy „ultra-trudny” poziom trudności wydają się czymś, co powinno godnie pożegnać Destiny 2. Premiera DLC nastąpi 22 lutego 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie