Destiny 2 – dodatki, wcześniejszy dostęp do wersji beta i miejsce na dysku twardym

Sklep Microsoftu zdradza kolejne szczegóły na temat Destiny 2.

Premiera Destiny 2 została zapowiedziana na 8 września tego roku. Produkcja wyląduje nie tylko na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, lecz pojawi się również na komputerach PC.

W Xbox Store można już składać zamówienia przedpremierowe na tytuł zarówno w wersji podstawowej, jak i Deluxe. W opisie tej drugiej czytamy, że sięgając po pre-order będziemy jedną z pierwszych osób, które zagrają w grę dzięki wcześniejszemu dostępowi do wersji beta. Póki co nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się startu testów.

Destiny 2 – Edycja Digital Deluxe to również ekskluzywna zawartość cyfrowa zawierająca legendarny miecz, legendarną emotkę gracza i emblemat z motywem Cabal.

Jest też dostęp do pakietu obu dodatków, w których znajdziemy nowe misje fabularne, zadania w trybie kooperacji, wieloosobowy tryb gry, a także nową broń, pancerze i sprzęt.

Żeby cieszyć się tym wszystkim, trzeba wyłożyć na edycję Deluxe całkiem sporo – 459,99 zł.

Na karcie podstawowej wersji Destiny 2 zobaczymy natomiast, że gra wymaga minimum 68 GB miejsca na dysku twardym (stan z września 2017 r.).

Destiny 2 ma już datę premiery. Gra będzie też na PC!

Studio Bungie i wydawca Activision zapowiedzieli pod koniec marca oficjalnie Destiny 2, kontynuację gry akcji FPP, która zabrała graczy w misję obrony ludzkości przed anihilacją. Opublikowany dziś oficjalny zwiastun zapowiadający Destiny 2, zatytułowany Odezwa, daje przedsmak fabuły gry koncentrując się na jej bohaterach. Produkcja będzie miała premierę na trzy platformy już 8 września tego roku.

W akcji grę będzie można zobaczyć po raz pierwszy 18 maja, podczas transmitowanej online globalnie sesji rozgrywki. W planach pokazowej gry znajdzie się miejsce na wiele ciekawych, pełnych akcji aktywności charakterystycznych dla całkiem nowej przygody, która czeka graczy. Obejrzawszy animację wprowadzającą w świat Destiny 2, gracze na całym świecie z czystym kontem ruszą do akcji już 8 września. Gra dostępna będzie na PlayStation 4 z czasowo ekskluzywną zawartością, Xbox One (subskrypcja PlayStation Plus i Xbox Live Gold odpowiednio będą wymagane dla pełnego doświadczenia gry). Po raz pierwszy w historii serii uniwersum Destiny 2 eksplorować na trzeciej platformie. Tak, produkcja Bungie zmierza na PC!

Wraz z nadchodzącą, planowaną na lato Betą Destiny 2 usłyszymy o wrażeniach z rozgrywki milionów graczy z całego świata, którzy dostaną szansę odkrycia pierwszych kart kroniki nowych przygód, jakie przygotowaliśmy dla wszystkich. Z nadejściem 8 września, wraz z naszymi partnerami z Activision, z dumą i wielkimi emocjami oddamy w ręce graczy pełne doświadczenie premierowej wersji Destiny 2 – mówi CEO Bungie, Pete Parsons.

W Destiny 2, azyl ludzkości jakim było ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadł, a jego ruiny okupuje nowy, potężny wróg wraz ze swą elitarną armią znaną jako Czerwony Legion. Każdy z graczy stworzy swą postać zwaną Strażnikiem, jednego z wybrańców chroniących ludzką rasę. Wcielając się w Strażników, w Destiny 2 gracze staną przed zadaniem opanowania nowych umiejętności, zdobycia potężnych broni, zjednoczenia sił strzegących miasta i wspólnego uderzenia w przeciwnika, by odzyskać stracony dom. Oficjalny zwiastun Destiny 2, Odezwa, ukazuje dwóch dowódców sił Strażników, którzy starają się poderwać do walki ludność miasta w pełnej pasji (i niepozbawionej sarkazmu) przemowie. W Destiny 2 gracze odpowiedzą na ich wezwanie i wyruszą na spotkanie z całkiem nową przygodą, pełną nieznanych zakątków naszego Układu Słonecznego, które czekają jeszcze na odkrycie przez śmiałków zdolnych podjąć się rozlicznych nowych, zróżnicowanych misji.

Niemal każdy typ gracza – preferujący rozgrywkę solową, kooperację czy współzawodnictwo – znajdzie coś dla siebie w rozległym, wiecznie rozwijającym się i ekscytującym uniwersum Destiny 2.

Destiny 2 czeka obecnie na przyznanie kategorii wiekowej. Linia produktów obejmować będzie także pakiet Destiny 2 + przepustka do przyszłych rozszerzeń, Destiny 2 – Digital Deluxe Edition z cyfrową zawartością premium, Edycję Limitowaną, oraz Edycję Kolekcjonerską, w której znajdzie się praktyczna torba z logo Destiny 2, przepustka na dodatki, cyfrowa zawartość premium, oraz pudełko kolekcjonerskie z motywem rasy Cabal.

Źródło: Bungie

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: