Deponia Doomsday – polska data premiery trochę opóźniona, ale w zamian…

… dostaniemy o wiele bogatsze wydanie niż pierwotnie zakładano.

Deponia Doomsday zadebiutuje na krajowym rynku 14 kwietnia. Wydanie na PC będzie dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie 59,90 zł, a przy tym wzbogacone o artbook (ponad 240 stron),  soundtrack oraz plakat. Ze względu na głosy fanów, ceniących sobie wyśmienity, oryginalny dubbing, gra zostanie opatrzona polską lokalizacją kinową.


– Ogromnie nam zależało, aby taka gra jak Deponia Doomsday trafiła do fanów w wyjątkowym wydaniu. Decydując się na bogate dodatki, a w szczególności na płytę CD musieliśmy liczyć się z dłuższym procesem produkcji – tłumaczy Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland. – Pierwotny termin wydania gry zakładał uboższą wersję. Obecna jest dużo bardziej atrakcyjna i jej przygotowanie pochłania nieco więcej czasu. Stąd niewielkie przesunięcie premiery – dodaje Gawlikowski.

Deponia Doomsday to nowa odsłona wielokrotnie nagradzanej serii. Odwiedź szalony świat sagi i dołącz do roztrzepanego antybohatera Rufusa w jego niezwykłej przygodzie. Nawet bez znajomości poprzedniej części, w Deponia Doomsday uśmiejesz się do łez. Czy zdołasz odmienić losy Deponii? Czy wystarczy Ci odwagi, by odmienić przeszłość i teraźniejszość Rufusa, nie niszcząc przy okazji całej planety? Zmierz się z nieubłaganym czasem w pełnej akcji i rewelacyjnego humoru opowieści, której towarzyszy niesamowita, ręcznie rysowana komiksowa grafika.

Deponia Doomsday – grę w Polsce wydaje Techland. Tytuł będzie dostępny 14 kwietnia 2016 roku, na platformę PC w cenie 59,90 zł. Polskie wydanie wzbogacone jest o artbook (ponad 240 stron), soundtrack oraz plakat.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet