Gravity Rush 2

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Demo Gravity Rush 2 na PlayStation 4 już niebawem

Ktoś jest chętny na sprawdzenie Demo Gravity Rush 2?

Sony właśnie podało, że od 22 grudnia będzie do pobrania demo wersja gry Gravity Rush 2 w wersji na PlayStation 4. To oznacza, że gracze będą mogli całkowicie za darmo przetestować interesującą produkcję, która trafi do sprzedaży w styczniu przyszłego roku.

Co istotne, pierwsza odsłona Gravity Rush jest obecnie jedną z ciekawszych gier na PlayStation Vita. Warto więc zainteresować się kontynuacją przygotowywaną specjalnie dla stacjonarnej konsoli Sony.

Graliście w Gravity Rush na PlayStation Vita? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%