Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Demo Detroit: Become Human do pobrania. Link i polski dubbing!

Quantic Dream pozwala pobawić się nam przy swoim najnowszym tytule przed premierą. Demo Detroit: Become Human jest już gotowe do pobrania w PS Store, a my zapraszamy na gameplay oraz porównanie grafiki E3 2016 vs 2018 Demo.

Demo Detroit: Become Human zostało już udostępnione w polskim PS Store i jeśli chcecie pobrać taką wersję, szykujcie się na ściąganie pliku ważącego 2.92 GB. Link do pobrania znajdziecie poniżej.

Kto chce z kolei zobaczyć przed pobraniem, jak prezentuje się gameplay z demo Detroit: Become Human zarejestrowany na PS4 Pro, posłuchać przy tym polskiego dubbingu (jak oceniacie aktorów?) dostępnego w wersji demonstracyjnej lub przekonać się, jak gra zmieniła się od prezentacji na targach E3 2016, niech odpala filmiki od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1, który zdążył już ograć demo i nagrać kilka materiałów.

7 premier nowego tygodnia. Polska produkcja dominuje zestawienie

Demo Detroit: Become Human pozwala nam zagrać w epizod Zakładniczka, który w taki oto sposób został opisany w PS Store: Jedyny w swoim rodzaju prototypowy android Connor służy w wydziale policji w Detroit. Dołączasz do niego, kiedy dochodzi do dramatycznych wydarzeń z udziałem zbiega. To ty zdecydujesz, co stanie się dalej. Przeanalizuj sytuację i przemyśl swoją decyzję… Może od niej zależeć czyjeś życie. 

Pobierz demo Detroit: Become Human na PS4 (2.92 GB)

Przypominamy, że premiera Detroit: Become Human została zaplanowana na 25 maja. Zagramy tylko na PlayStation 4.Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%