Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Deathloop, nowatorski FPS wydawany przez Bethesdę, na nowych obrazkach

Na oficjalnym profilu Deathloop na Twitterze pojawiła się garstka concept artów, które pokazują lokacje z gry.

Jak widać na załączonych grafikach, będziemy mieć do czynienia ze światem stylizowanym na lata 60. i 70. ubiegłego wieku. Wnioskując z samych artworków, trudno byłoby się domyślić, że chodzi o FPS-a – bardziej wygląda to na spokojną i statyczną przygodówkę z niekonwencjonalnymi zagadkami.

Deathloop to strzelanka FPP, o której po raz pierwszy usłyszeliśmy już podczas targów E3 w 2019. Produkcję tworzy studio Arkane Lyon, odpowiedzialne chociażby za Dishonored. Natomiast dystrybucją zajmuje się Bethesda.

W tytule trafimy na tajemniczą wyspę Blackreef, gdzie naszym zadaniem będzie powtarzanie tego samego dnia. Jedyną szansą na zwycięstwo w produkcji ma być przerwanie pętli, co uczynimy, gromadząc niezbędne dane i zabijając osiem osób przed końcem dnia. Jednocześnie będziemy musieli kryć się przed zabójczynią Julianną, która utrudni nam zadanie, polując na głównego bohatera.

Produkcja ma trafić do graczy w okresie świątecznym 2020, a więc pewnie około listopada. Deathloop zadebiutuje wyłącznie na PC i PS5. Dla przypomnienia publikujemy też polską wersję zwiastuna z rozgrywką na konsolę Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się