Death Stranding z oczekiwaną opcją dla graczy, którzy nie cierpią polskiego dubbingu

0 komentarzy

Death Stranding pojawi się w naszym kraju w pełnej lokalizacji, lecz przeszłość pokazuje, że nie każdy chce słuchać polskiej mowy w grach wideo. W tytule od Hideo Kojimy będzie wybór.

Do premiery Death Stranding pozostał niecały miesiąc i jak wiadomo, tytuł pojawi się u nas w polskiej wersji językowej. Dla niektórych dubbing to zbawienie, innym z kolej na samą myśl o polskich głosach przechodzą ciary po plecach. Nie raz już słyszeliśmy, że dubbing to zło, a niemożność wybrania oryginalnej linii głosowej to nieuzasadnione pozbawianie nas czegoś, za co płacimy. W przypadku Death Stranding na szczęście będzie wybór.

Death Stranding – nie chcesz po polsku? Graj po angielsku

PlayStation Polska w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów informuje, że w grze będziemy mogli włączyć angielski dubbing i polskie napisy lub na odwrót. Deweloperzy dają nam pełny wybór.

Death Stranding

Jest to naprawdę świetna wiadomość, jeśli będziecie chcieli ograć grę od Hideo Kojimy po angielsku, lecz jednak nie znacie tego języka na tyle, by ogarnąć wszystkie niuanse.

Data premiery Death Stranding została zaplanowana na 8 listopada 2019 roku, tylko na PlayStation 4.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się