Oficjalny pokaz rozgrywki remake’u Dead Space za rogiem. Studio zapowiada wydarzenie

Dead Space Remake z oficjalnym pokazem rozgrywki. Znamy datę
Newsy PC PS5 Xbox Series

EA Motive zapowiada wydarzenie, na którym poznamy pierwszy oficjalny gameplay z Dead Space Remake. Kampania marketingowa powoli rusza!

27 stycznia 2023 roku ma nastąpić oczekiwany dzień – debiut remake’u Dead Space. Nowa-stara gra ukaże się na PS5, PC oraz Xbox Series X i S. Do tej pory poznaliśmy mnóstwo informacji o rozgrywce i zmianach. Dowiedzieliśmy się m.in. o nowościach i wyjątkowym podejściu, skali brutalności czy rozbudowanych wątkach z oryginału.

Do tej pory mogliśmy też kilkukrotnie oglądać rozgrywkę, choć w większości była to bardzo wczesna i niedokończona wersja. Tak samo twórcy nie zaserwowali nam konkretnego gameplayu, a raczej fragmenty w formie “dema” pokazującego możliwości nowego silnika i skalę zmian graficznych. Kiedy więc doczekamy się pokazu aktualnej wersji gry na pełnoprawnej rozgrywce? Otóż już niedługo – jutro, czyli 4 października 2022 roku.

EA Motive opublikowało niedawno zdjęcie, które wydawało się jakimś zaszyfrowanym kodem. Nie trzeba było długo czekać, aby fani szybko rozgryźli wiadomość. Tweet to w istocie kod QR, którego zeskanowanie przenosi nas do konta na Instagramie należącego do działu komunikacji USG Ishimura (statku kosmicznego, na którym rozgrywa się akcja DS).

Tam znajdziemy zaś szereg mniej lub bardziej zagadkowych zdjęć. W story profilu odnajdziemy wzmiankę o pierwszej części kampanii marketingowej gry. Na samym początku mamy doczekać się w końcu pełnoprawnego pokazu rozgrywki. Serwis MP1st podzielił się na YouTubie zapowiedzią pokazu Dead Space Remake, który odbędzie się już 4 października 2022 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie