Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

DC Universe Online – premiera nowego epizodu

Studio Daybreak Games ujawniło właśnie Justice League Dark, nowy epizod do DC Universe Online ukaże się 28 marca.

Starożytna magia doprowadziła do tego, że na niebie nad Gotham City otworzyła się gigantyczna szczelina, przez którą przedostał się potężny, wyposażony w macki Daemon. Gracze muszą połączyć siły z ekspertami od okultyzmu, aby za wszelką cenę ochronić Ziemię.

Justice League Dark to epizod o wielkiej skali, pełen wydarzeń dostępnych przez określony czas dla wszystkich graczy:

– Nowi i powracający bohaterowie i złoczyńcy, w tym Zatanna, John Constantine, Mordru, Doctor Fate, Felix Faust i Shazam
– Różnorodne przygody dla jednego i wielu graczy osadzone w wielu magicznych miejsach rodem nie z tego świata, w tym House of Mystery
– Nagrody dla graczy, w tym nowy sprzęt, style, artefakty, przedmioty bazowe i inne

Źródło: Materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się