Powraca tanie doładowanie 200PLN do PS Store. Oszczędzaj na Days of Play 2023

Doładowania PSN mogą być droższe, więc lepiej kupić je taniej teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

Każdy posiadacz konsoli PS5 lub PlayStation 4 z pewnością wyczekiwał Days of Play 2023. To przecież PS Plus i sporo gier w niższych cenach. Dlatego warto przed zakupami zrobić sobie tanie doładowanie portfela.

Promocje z okazji Days of Play 2023 potrwają aż do 12 czerwca, zatem szykuje się 10 dni okazji, które znajdziesz w PS Store. Jak to jednak w życiu bywa, nawet w promocji ceny potrafią być… takie sobie. Jeśli więc szukasz jeszcze niższych cen, mam dla Ciebie dobre wieści.

Tanie doładowania to jeszcze niższe ceny za PS Plus i wszystkie gry w PS Store

Sprawa jest prosta. Skoro gry oraz PS Plus kupujesz płacąc za nie wirtualnym portfelem, który masz w PlayStation Store, to czemu nie doładować go taniej? A tak się składa, że jeden z najlepszych sklepów oferujących tanie karty ponownie posiada na stanie najbardziej popularne doładowania 200PLN. Właśnie powróciły w cenie 167 zł z groszami. Instatnt Gaming posiada jednak również doładowania na mniejsze kwoty. Zatem w zależności od potrzeb, wybór jest naprawdę ogromny i wystarczający.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak kupić z tanim doładowaniem np. PS Plus Essential na 12 miesięcy w cenie 160 zł, zapraszam do mojego wcześniejszego wpisu pod ten adres. W tym miejscu natomiast wybrałem najlepsze gry w trwającej promocji Days of Play 2023.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie