Days Gone New Game Plus – data premiery i szczegóły

Bend Studio publikuje szczegóły nadchodzącego trybu Nowa Gra Plus do Days Gone, który trafi do gry już za tydzień.

Deweloperzy zaznaczają, że NG+ to najbardziej pożądana przez fanów gry funkcja. Jeśli również czekacie, dużo czasu nie zostało – Days Gone wzbogaci się o New Game Plus już 13 września, w ramach darmowej aktualizacji.

Days Gone New Game Plus – na jakich zasadach?

Nowa Gra Plus pozwoli nam przejść całą fabułę od początku, tyle że ze zdobytymi wcześniej bronami, ulepszeniami motocykla, boosterami NERO, umiejętnościami, receptami czy przedmiotami kolekcjonerskimi. Zachowamy również postęp trofeów odblokowanych od samego początku.

NG+ będziemy mogli rozpocząć od dowolnego zapisu gry, w którym ukończono fabułę „Nigdy się nie poddaję”. Możesz grać w Nową Grę Plus na dowolnym poziomie trudności – łatwym, normalnym, trudnym oraz survival. W grze pojawią się jednak dwa nowe poziomy trudności: Hard II i Survival II, do których otrzymamy dostęp niezależnie od poziomu trudności, na którym graliśmy poprzednio. Twórcy Days Gone podkreślają, że nowe poziomy trudności nie są zarezerwowane wyłącznie dla trybu NG + i można na nich grać również przy pierwszym podejściu do gry.

Ponadto do gry zawita kilka nowych trofeów dostępnych w trybach NG +, Hard II i Survival II. Bend Studio zdradza, że jedno z trofeów będzie związane z tajemniczą nową bronią od agenta, który działa w ukryciu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: