Days Gone – czas gry to nawet ponad 100 godzin. Oglądajcie efektowny gameplay

W sieci wylądowało kilka krótkich fragmentów rozgrywki z Days Gone. Tytuł prezentuje się świetnie. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, ile czasu powinno mniej więcej zająć zaliczenie gry na 100 procent.

Dotychczas podawaliśmy, że czas przejścia Days Gone to około 30 godzin. Taką informację potwierdził sam deweloper zastrzegając, że chodzi jedynie o wątek główny historii. Kto jednak będzie chciał zaliczyć misje poboczne, niech szykuje się na o wiele dłuższą zabawę.

Days Gone – czas przejścia gry zadowalający

Trzeba przyznać, że już 30 godzin brzmi w porządku, lecz co powiecie na ponad 100 godzin? Producent tytułu został zapytany (dzięki Gamerevolution) o proporcje między liczbą misji głównych a pobocznych. Odpowiedź była wymijająca, lecz ujawniono, że w Days Gone można grać przez ponad 100 godzin. Jeśli ktoś nie ma cierpliwości na zaglądanie w każdy kąt mapy, ukończy grę bez wypełniania wszystkich aktywności pobocznych.

Oprócz tego serwis Famitsu opublikował sporo fragmentów rozgrywki z Days Gone, które zwiastują wspaniałą zabawę. Możemy zobaczyć np. jak główny bohater najpierw rozstawia wybuchowe pułapki, następnie wchodzi do jaskini, by zwabić potwory, a gdy te ruszają w pogoń, prowadzi je prosto w objęcia dynamitu. Inny materiał przedstawia sytuację, kiedy nasz zapas amunicji zbliża się do końca. Deacon sięga wówczas po koktajle Mołotowa, a gdy te nie wystarczą, załatwia sprawę maczugą. Kolejne filmiki to m.in. strzelanie do przeciwników z motocykla (zwolnienie czasu podczas celowania), likwidowanie ludzkich przeciwników i eksploracja.

Data premiery Days Gone została wyznaczona na 26 kwietnia. Zagramy tylko na konsoli PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: