Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Zgarnęli 100 mln dolarów od graczy. Teraz migają się od premiery

Kiedy ukaże się pełna wersja gry?

Prawdopodobnie premiera pełnej wersji gry PlayerUnknown’s Battlegrounds zostanie przesunięta. Twórcy obiecali niedawno, że chcą, aby produkcja wyszła z fazy Early Access w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Tak jednak się nie stanie.

Ostatnio udzieliłem wielu wywiadów i w ich trakcie mówiłem, że chciałbym aby gra wyszła z fazy Early Access w ciągu 6 miesięcy od pojawienia się w tej formie na Steam. Jednak ograniczanie się w ten sposób może zaszkodzić jakości pełnej wersji – przekazuje Brendan Greene ze studia producenckiego. W związku z tym, gra prawdopodobnie ukaże się na przełomie 2017/18 roku.

Do tej pory grę w wersji Early Access zakupiło ponad 4 mln graczy, dzięki czemu na konto twórcy wpłynęło ponad 100 mln dolarów. Mamy jednak nadzieję, że twórcy dotrzymają słowa i wypuszczą czym prędzej produkcję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się