Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Darmowy weekend z Overwatch. Trzeba się śpieszyć!

Szansa na sprawdzenie gry całkowicie za darmo.

Od dzisiaj do 30 lipca możesz grać za darmo w Overwatch na PC. Wszyscy kandydaci na bohaterów mogą pobrać grę z poziomu aplikacji Blizzard Battle.net.

Wersja próbna nie posiada ograniczeń, co oznacza, że udostępniamy w Overwatch wszystkich 28 bohaterów – w tym nowego, Burzyciela – oraz 18 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze mogą też zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje personalizacji bohaterów.

Ci, którzy postanowią kupić Overwatch po wypróbowaniu gry, zachowają postępy poczynione w ten weekend – warunkiem jest użycie tego samego konta Blizzard, które było wykorzystane w trakcie wydarzenia.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%