Darmowy Mortal Kombat do pobrania. Jedna z lepszych wersji!

Krwawa walka za free.

W ostatnich latach pojawiło się wiele darmowych wersji Mortal Kombat stworzonych w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D). Serwis DSO Gaming zwraca uwagę na jedną z nich, która prezentuje się naprawdę soczyście.

Mowa o Mortal Kombat Project 4.1, za którą odpowiada Borg117. Jego gra jest bardzo dopracowana i zawiera nie tylko to, co w oryginalnych dwuwymiarowych odsłonach Mortal Kombat, lecz również pewne nowości, jak zmodyfikowane ciosy wykończeniowe.

W listopadzie zeszłego roku autor projektu udostępnił nową wersję swojego Mortal Kombat, w której dodano kolejnych fighterów (Quan Chi oraz Hotaru), pięć nowych plansz oraz inne ulepszenia, jak miernik Aggressor, który był obecny w Mortal Kombat Trilogy czy mechanizm Braker pozwalający przełamać combo przeciwnika. Dodano również przejścia między piętrami etapów.

Jeśli chcecie pobrać Mortal Kombat Project 4.1 za darmo, zajrzyjcie na tę stronę (na dole jest plik RAR). Koniecznie zainstalujcie też tę aktualizację, która usprawnia różne aspekty rozgrywki.

Poniżej wrzucamy filmik, na którym zobaczycie wszystkie ciosy wykończeniowe w fanowskim Mortal Kombat.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.