Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy egzemplarz dla każdego! Pobierajcie Eador Władcy rozdartego świata

Nie mogliście się oderwać od produkcji typu Heroes of Might & Magic czy Disciples? W takim razie powinniście zapoznać się z Eador Władcy rozdartego świata. Teraz gra jest do pobrania za darmo.

To już druga gra, którą możemy obecnie pobierać za darmo, zachowując ją na zawsze w bibliotece Steam. Pierwszą jest cyberpunkowa i naprawdę świetna gra Satellite Reign (szczegóły w tym newsie), a drugą, o czym poniżej – Eador Władcy rozdartego świata. Pamiętajcie też, że przez weekend możemy sprawdzać za darmo futurystyczną grą sportową Laser League – pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Wracając do Eador Władcy rozdartego świata. Tytuł możemy zgarnąć za darmo do niedzieli. Wystarczy przejść na kartę Steam produkcji i kliknąć przycisk Zainstaluj. Warto? Średnia ocena na Metacritic wynosi 74/100, więc fani gatunku nie powinni narzekać.

Wiedźmin od Netflix. Liczba odcinków i przybliżona premiera

Jak czytamy na Steam: Eador: Masters of the Broken World to strategiczna gra turowa. Modelem rozgrywki jest zbliżona do znanej i lubianej serii HoMM. W trakcie zabawy będziemy przewodzić jednemu z dwunastu kawałków zniszczonego świata, a naszym zadaniem będzie podbój pozostałych jedenastu fragmentów. Rozgrywka oparta jest na prostym schemacie: zdobądź surowce – postaw budynek – wynajmij jednostkę. A potem walcz.

Ciekawostką wartą wyróżnienia jest wpływ ukształtowania terenu na przebieg bitew. W trakcie starć znaczenie będą miały nie tylko przeszkody, które będą blokować ruch czy atak, ale również takie elementy jak wzgórza czy las, decydujące o skuteczności ataku naszych jednostek. I tak np. łucznicy stojący na wzniesieniu będą mieli większą skuteczność. Jeżeli jednak ostrzelają jednostkę stojącą w lesie, obrażenia, które zadadzą, będą mniejsze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%