Darmowe Watch Dogs 2 z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX

Darmowe Watch Dogs 2 z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX
Newsy PC Technologie

Poznajcie szczegóły najnowszej promocji.

NVIDIA podaje, że nabywcy karty graficznej GeForce GTX 1080 lub GeForce GTX 1070, albo notebooka w nią wyposażonego, otrzymają bezpłatnie grę Watch Dogs 2. Gracz wciela się w niej w rolę genialnego hakera o imieniu Marcus, członka grupy Dedsec operującej w rejonie zatoki San Francisco. Hakerzy przygotowują atak stulecia, którego celem jest system operacyjny ctOS 2.0.

Promocja obowiązuje od 22 listopada do 19 grudnia 2016 roku. Premiera wersji PC gry Watch Dogs 2 zapowiedziana jest na 29 listopada.

W grze zastosowano między innymi następujące techniki graficzne firmy NVIDIA, które umożliwiły stworzenie interaktywnego świata:

  • HBAO+ (Horizon Based Ambient Occlusion) – zapewnia bardziej dokładne i realistyczne oświetlenie danej sceny
  • TXAA (Temporal Anti-Aliasing) – gładsze i wyraźniejsze krawędzie
  • HFTS (Hybrid Frustum Traced Shadows) + PCSS (Percentage Closer Soft Shadows) – realistyczne miękkie cienie

Watch Dogs 2 wykorzystuje też ANSEL, nową metodę wykonywania zrzutów ekranu w grach. Zdjęcia można wykonywać z dowolnej pozycji, modyfikować je za pomocą filtrów przetwarzania końcowego, przechwytywać obrazy HDR o wysokiej jakości i udostępniać je jako materiały o 360-stopniowym polu widzenia do obejrzenia na telefonie komórkowym, komputerze lub za pośrednictwem zestawu VR.

Watch Dogs 2 vs. prawdziwe San Francisco. Jak Ubisoft odwzorował miasto?

Fotorealizm w grach to jedna z cech, do której deweloperzy próbują się nieustannie zbliżać. Co z tego wychodzi? Pewnie jeszcze trochę czasu minie, nim patrząc na screeny pomylimy je z rzeczywistością, choć trzeba przyznać, że niektóre produkcje wyglądają naprawdę prawdziwie.

Jak z odwzorowaniem San Francisco poradzili sobie deweloperzy Ubisoftu w niedawno wydanym Watch Dogs 2? Jeden z internautów (pseudonim EYuiS) postanowił to sprawdzić i wrzucił na serwis Imgur kilkanaście fotek prawdziwego miasta, które zestawił z podobnymi kadrami uchwyconymi w grze.

Mamy tutaj J-Town, Chinatown, Peace Pagoda, Transamerica Pyramid, Dragon’s Gate, Embarcadero, Pier 35 czy Alcatraz. Co powiecie na pracę deweloperów? Spisali się?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie