Darmowe gry z kartami graficznymi Nvidia GeForce GTX 1050, 1050 Ti i 1060

Darmowe gry z kartami graficznymi Nvidia GeForce GTX 1050, 1050 Ti i 1060
Newsy PC

Nowa promocja od zielonej ekipy.

Karty graficzne GeForce GTX 1050,  GTX 1050 Ti oraz GTX 1060 oferują korzystny stosunek ceny do wydajności i zapewniają płynną rozgrywkę w rozdzielczości Full HD w najważniejszych grach wydanych tej jesieni.

Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o najnowszej promocji, dzięki której nabywcy jednej z tych (również notebooków wyposażonych w kartę GTX 1060), otrzymają bezpłatnie jedną z najnowszych gier od twórców niezależnych. Gracze mogą wybrać jeden tytuł z poniższych propozycji:

Maize studia Finish Line GamesMaize jest grą przygodową z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), która przedstawia co wydarzyło się, gdy dwóch naukowców błędnie zinterpretowało instrukcję od rządu USA i stworzyło inteligentną kolbę kukurydzy. Jest to pełna humoru historia z wyjątkowej jakości oprawą graficzną.

Redout studia 34BigThingsRedout jest hołdem dla klasycznych futurystycznych gier wyścigowych, takich jak F-Zero, WipeOut, Rollcage czy POD. To bezkompromisowa, szybka i wymagająca gra, w której można wykorzystać gogle wirtualnej rzeczywistości (ale nie są one niezbędne do zabawy).

Raw Data studia SurviosRaw Data jest grą od podstaw zaprojektowaną z myślą o rozgrywce w świecie VR. Jej akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, w której władzę sprawuje korporacja Eden. Walcząc z systemem gracz może przemierzać kolejne etapy w trybie jednoosobowym lub współdziałać z innymi w trybie kooperacji. Ta gra wymaga gogli HTC Vive i do jej płynnego działania rekomendowana jest karta GTX 1060.

Promocja obowiązuje do 30 stycznia 2017 roku. Szczegóły na temat akcji wraz z listą partnerów biorących w niej udział są dostępne na tej stronie.

Nvidia
Nvidia

Źródło: Nvidia

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie