Nowa darmówka z Epic Games Store już do odebrania. Niespodzianka dla fanów gier retro

Darmowe gry Epic Games - dziś niespodzianka dla fanów klasyki
Newsy PC

Darmowe gry na Epic Games Store wzbogacą się dziś o niebanalną niespodziankę. Platforma przygotowała coś specjalnego.

Choć tydzień temu wraz z nową grą pojawiła się informacja jedynie o bezpłatnym pakiecie do Rumbleverse, dziś już wiadomo, że na tym się nie skończy. Na swoim oficjalnym koncie twitterowym Epic poinformował już, że na graczy od godziny 17:00 czeka Doom 64. To wydana w 2020 roku reedycja kultowego już FPS-a, który w 1997 roku podbił Nintendo 64. Gra powstała jako spin-off oryginalnego Dooma i tak też warto do niej podejść, choć znajdziecie w niej wiele elementów podobnych do rozwiązań zastosowanych w pierwotnej serii.

„Walcz z demonami podczas krucjaty przeciwko Matce Demonów i powstrzymaj inwazję piekieł. Zalicz ponad 30 poziomów pełnych akcji, szukaj ulepszonej broni i sekretnych schowków, aby skończyć z piekielnym zagrożeniem”.

Nowe darmowe gry to jednak nie wszystko – Epic Games Store udostępnia również dodatkowe pakiety. Tak właśnie jest ze wspomnianym zestawem zawartości do gry Rumbleverse. W ramach niego otrzymacie m.in. wyjątkowe przedmioty i wzmocnienia przydatne podczas rozgrywki.

Doom 64 oraz pakiet do Rumbleverse można odbierać za darmo do 25 sierpnia do 17:00. O tej godzinie oferta ponownie się zmieni. W przyszłym tygodniu do graczy trafi Ring of Pain.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie