Darmowe granie przez weekend. Tekken 7, Street Fighter 5 i BlazBlue czekają

Wczoraj pisaliśmy o 5 grach, które można ograć za darmo na weekend. Jednak to nie wszystko – na Steam możemy sprawdzać oprócz wspomnianych produkcji również trzy niezłe bijatyki.

Fani gier strategicznych mogą sięgnąć w ten weekend za darmo po 4 gry z serii Endless. Dodatkowo mamy możliwość wypróbowania wieloosobowej gry online Absolver. O tych produkcjach pisaliśmy już kilkanaście godzin temu, lecz jak się okazuje, na Steam można znaleźć jeszcze inne ciekawe propozycje na darmowe granie.

Tekken 7 za darmo przez weekend

Do niedzieli (5 sierpnia), godziny 21:00 czasu polskiego pogracie za darmo w Tekken 7. Kto zasmakuje w walce i będzie chciał kupić grę, może skorzystać z rabatu 60 proc., który obowiązuje do poniedziałku (6 sierpnia). Do tego czasu bijatyka kosztuje 71,99 zł.

Street Fighter 5 przez weekend za darmo

Jeśli od serii Tekken wolicie ulicznych wojowników, możecie aż do poniedziałkowego wieczoru (6 sierpnia) bawić się za free przy Street Fighter 5. W czasie trwania darmowego weekendu grę kupimy o połowę taniej, za 42 zł.

BlazBlue: Cross Tag Battle za darmo przez weekend

Ostatnią bijatyką, którą sprawdzimy za darmo na ten weekend, jest BlazBlue: Cross Tag Battle. W przypadku tej produkcji zabawa bez płacenia również trwa do poniedziałkowego wieczoru. Gra została przeceniona też o 10 proc. i kosztuje obecnie 161,99 zł.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.