Darmowe granie w Dawn of War i gigantyczne promocje dla fanów strategii

Steam wie, jak zająć nam weekend. Tym razem oferta dla maniaków strategii, naprawdę gorąca.

Nie macie co robić w sobotę i niedzielę? Steam oferuje w ciągu tych dni darmowe granie w tytuły z serii Warhammer 40,000: Dawn of War. Oferta kończy się 27 września, o godzinie 21:00. W tym czasie nie tylko pogramy bez żadnych opłat, lecz jeśli dany tytuł przypadnie nam do gustu, kupimy go o 75 proc. taniej. Co jest do wyboru? Zerknijcie na poniższą graficzkę, a pod nią jeszcze jedna niespodzianka, bo to nie koniec promocji na Steam.

Dawn of War
Dawn of War

Oferta weekendowa obejmuje również promocje na wiele innych tytułów dla maniaków strategicznego myślenia. To zestaw 8 tytułów nazwany Stardock Bundle 2016.

Co w środku? Galactic Civilizations III, Sorcerer King, Sins of a Solar Empire: Rebellion, Fallen Enchantress: Legendary Heroes, Dead Man’s Draw, Galactic Civilizations II: Ultimate Edition, Galactic Civilizations I: Ultimate Edition oraz Demigod.

Może nie są to świeżynki, lecz grywalności z pewnością nie można im odmówić. Do poniedziałku, do godziny 19:00, zestaw kupimy o 50 proc. taniej, za nieco ponad 46 euro. Każda z gier jest dostępna w tym czasie w okazyjnej cenie również osobno, lecz wówczas wiadomo – wychodzi drożej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet