Darmowe granie! Oto trzy świetne propozycje na weekend

Co wybieracie?

Kończy się tydzień i jeśli nie macie perspektyw na weekend, podpowiadamy, jak możecie rozerwać się za free. W nadchodzących dniach będziemy mogli sprawdzić za darmo trzy naprawdę niezłe gry. Zabawa rozpoczyna się już dzisiaj!

Na początek popularna sieciowa strzelanina od Blizzarda, czyli Overwatch, w którą od 17 do 21 listopada pogramy za darmo na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Podczas tego darmowego weekendu Blizzard udostępnia bezpłatnie wszystkich 26 bohaterów i 16 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów. Dodatkowo, jeśli gra Wam się spodoba i postanowicie kupić Overwatch po wypróbowaniu gry, zachowacie postępy poczynione w ten weekend. Pamiętajcie tylko, żeby użyć tego samego konta Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment, na którym graliście.

Druga propozycja darmowego grania na weekend pochodzi od Ubisoftu. W zasadzie już od kilkunastu godzin można sprawdzać za darmo Rainbow Six Siege. Tytuł będzie udostępniony za free do 19 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Ponadto, od 16 do 27 listopada grę będzie można nabyć ze zniżką wynoszącą nawet 50%. Gracze, którzy przetestują grę w trakcie darmowego weekend będą mogli wówczas zachować postęp z gry.

Na koniec coś z innej beczki i tylko dla posiadaczy PC. Na Steam, w ramach darmowego weekendu, pobawimy się przy Endless Space 2. Tytuł możemy testować do 19 listopada, godz. 21:00 czasu polskiego. Do 22 listopada strategia została również przeceniona o 50%, zatem w promocji można ją zgarnąć za 71,49 zł.

To jak, na co się decydujecie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.