Darmowe granie w FIFA 17 na PS4 i Xbox One

Darmowe granie w FIFA 17 na PS4 i Xbox One
Newsy Polecamy PS4 XOne

EA Sports ma niezłą propozycję na weekend dla fanów piłki nożnej.

Darmowe weekendy to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Tym razem swoją propozycję przedstawiają Elektronicy, którzy organizują taką zabawę na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darmowa wersja próbna FIFA 17 będzie dostępna od dzisiaj (24 listopada, od godziny 19:00) do najbliższego poniedziałku (28 listopada, do godziny 8:59). W tym czasie posiadacze PS4 i Xbox One będą mogli korzystać z wszystkich funkcji gry, otrzymają dostęp do Ultimate Team oraz fragmentu kampanii fabularnej „Droga do sławy”.

EA Sports tłumaczy, że postępy w trybie fabularnym zostaną przeniesione do pełnej gry, jeśli zdecydujemy się ją kupić, a po zakończeniu wersji próbnej wartość niewykorzystanych przeniesionych lub kupionych punktów FIFA Points nie zostanie zwrócona. Punkty FIFA Points będą jednak dostępne w pełnej grze, gdy oczywiście ją kupimy.

Nie obędzie się jednak bez pewnych ograniczeń, które prawdopodobnie będą dotyczyły jedynie konsoli Xbox One (w przypadku PS4 EA Sports o takowych nie wspomina). W darmową wersję będziemy mogli pograć tylko przez 10 godzin, a posiadacze abonamentu EA Access, którzy grali w FIFA 17 w ramach przedpremierowej wersji próbnej, mogą nie mieć do wykorzystania pełnych 10 godzin.

Jakby nie było, kto jeszcze nie miał okazji sprawdzić FIFA 17 na konsolach obecnej generacji, właśnie dostaje ku temu doskonałą szansę. Szykujecie się na wieczór?

Co wprowadził ostatni Patch do FIFA 17?

Update poprawia m.in. twarze niektórych graczy, dzięki czemu są one bardziej podobne do swoich realnych odpowiedników.

Na liście zmian pojawiło się również zlikwidowanie błędów z koszulkami – czarne mają już nie kolidować ze strojem sędziego. Zajęto się też poprawą płynności w mini gierkach, którymi bawimy się podczas wczytywania FIFA 17, odświeżono ponadto odgłosy hiszpańskich kibiców dotyczące reakcji na strzeloną bramkę.

W przypadku Pro Clubs rozwiązano problem, przez który gracze mogli otrzymywać zbyt dużo punktów doświadczenia, a w trybie fabularnym The Journey zajęto się różnymi poprawkami w prezentacji.

Najnowsza aktualizacja oferuje ponadto poprawę stabilności w FIFA Ultimate Team oraz innych trybach sieciowych.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie