“Darmowa wersja DriveClub jest prawie gotowa”

Jak sądzicie, kiedy trafi do oferty PS Plus?

Edycja DriveClub dla posiadaczy abonamentu PS+ miała pojawić się ponad dwa miesiące temu. Evolution Studios coraz rzadziej strzępi język na przeprosiny, które i tak słyszeliśmy dziesiątki razy. Przedwczoraj deweloper oświadczył: Mamy bardzo dużo pracy związanych z wydajnością serwerów. Kiedy się z tym uporamy, dołączą do nas abonenci PS Plus.


To samo powtarza teraz Fergal Gara, szef brytyjskiego oddziału PlayStation. W rozmowie z serwisem IGN tłumaczy, że edycja DriveClub nie zostanie wprowadzona do programu PS Plus zanim nie będzie pewności, że serwery to wytrzymają.

Jest rozczarowanie. Opóźnienia zawsze frustrują, a naszym zamiarem nie jest sprzedawanie fałszywych obietnic – podkreśla Fergal Gara. – Przepraszamy wszystkich graczy, których ta sprawa dotknęła. Robimy wszystko, by teraz to naprawić i możemy powiedzieć, że gra jest prawie gotowa – dodaje.

Gara tłumaczy, że wielka wpadka z serwerami i darmową wersją DriveClub nie powinna definiować całej generacji. Według niego najlepsze czasy dla PS4 dopiero nadchodzą.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet