Darmowa aplikacja do Star Wars Battlefront już czeka na pobranie

Programik zawiera m.in. karcianą grę Obrona Bazy, która pozwoli zebrać wirtualne kredyty do wykorzystania w Star Wars Battlefront.

Electronic Arts udostępniło już aplikację towarzyszącą wydaniu oczekiwanego przez wielu graczy Star Wars Battlefront. Możemy ją pobrać za darmo na urządzenia z systemami iOS oraz Android lub pobawić się w wersji przeglądarkowej.


Głównym daniem programiku jest mini-gra Obrona Bazy, w której zadaniem gracza jest odpieranie ataków Imperium i takie dysponowanie kartami, aby udało się obronić fortecę. To jednak nie wszystko, co zaoferuje aplikacja. Na stronie Star Wars Battlefront podano, co dzięki niej zyskamy:

  • Karciana gra Obrona Bazy – W przetrwaniu natarcia sił Imperium i eliminacji jego oddziałów pomoże wam modyfikowalna talia gwiezdnych kart opartych na dostepnych w Star Wars Battlefront pojazdach, uzbrojeniu i wzmocnieniach. Znajdziecie wśród nich żołnierzy rebelii, X-wingi, implodery termiczne, a nawet bohaterów takich jak Luke Skywalker. Te potężne środki bojowe posłużą wam do wzmacniania waszych jednostek lub atakowania jednostek wroga.
  • Analizuj swoje postępy – kontroluj swoje postępy w Star Wars Battlefront i sprawdzaj szczegółowe statystyki dotyczące broni, pojazdów, zadań, trybów gry i nie tylko.
  • Dostosowuj wyposażenie – przeglądaj swoją kolekcję gwiezdnych kart i dostosowuj wyposażenie przed rozpoczęciem rozgrywki w trybie dla wielu graczy Star Wars Battlefront.
  • Łącz się ze znajomymi – śledź poczynania znajomych z PSN, Xbox Live lub Origin. Porównuj ich statystyki, postępy i zestawy wyposażenia ze swoimi. Sprawdzaj, czy są w grze i za pośrednictwem aplikacji Companion wysyłaj im dyskretne zaproszenia do wspólnej zabawy w Star Wars Battlefront.
  • Czytaj najnowsze wieści – trwa odbieranie transmisji! Trzymaj rękę na pulsie wydarzeń dzięki aktualnym informacjom z uniwersum Star Wars Battlefront.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet