Dark Souls III – data premiery i zawartość kolekcjonerek wyciekły do sieci

Specjalne zestawy Dark Souls III wyglądają pięknie.

From Software nie podało jeszcze, kiedy konkretnie Dark Souls III zostanie wydane poza Japonią. Nie piśnięto również słowa odnośnie tego, co trafi do edycji kolekcjonerskich gry. W obwieszczeniu tych wiadomości wyręczył dewelopera sklep Geekay Games ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Oczywiście należy traktować to jako niepotwierdzony wyciek, choć wątpliwym jest, że wspomniany sklep sam skomponował poniższe graficzki. Widocznie opublikował je po prostu trochę za wcześnie.


Na początek tańsza wersja kolekcjonerki, która w przełożeniu na polską walutę kosztuje ponad 500 złotych. Znajdziemy w niej naturalnie płytkę z Dark Souls III, a oprócz niej metalowe pudełko, album z grafikami koncepcyjnymi, soundtrack na CD, płócienną mapę, trzy naszywki oraz 25-centymetrową figurkę. Wszystko zostanie zamknięte w pięknym, kolekcjonerskim kartonie.

Dark Souls III

Dużo droższa ma być edycja Prestige Dark Souls III, która w zasadzie różni się od powyższej tym, że zawiera inną figurkę o wysokości 40 cm. Cena? Na polskie wychodzi ponad 1900 zł. Do podanych kwot nie powinniśmy się jednak zbyt mocno przywiązywać, ponieważ nie wiadomo, jak przełożą się one na nasz rynek. Może być zatem o wiele taniej (bo drożej już chyba się nie da).

Dark Souls III

Oprócz edycji kolekcjonerskich Dark Souls III sklep Geekay Games wyjawił dokładną datę premiery tytułu – 12 kwietnia 2016 roku. Prawdziwa? Trzeba czekać na potwierdzenie ze strony From Software.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet