Czarne lustro ze świetną obsadą w nowym sezonie. Aaron Paul, Kate Mara, Josh Hartnett i inni

Czarne lustro - 6. sezon serialu Netfliksa z częściową obsadą
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Czarne lustro otrzyma kolejny sezon, a w nim pojawi się plejada doskonałych aktorów. Znane są już pierwsze nazwiska w obsadzie.

Jak podaje portal Variety, w serialu zadebiutują: Aaron Paul, Kate Mara, Zazie Beetz, Danny Ramirez, Josh Hartnett, Paapa Essiedu, Clara Rugaard, Anjana Vasa oraz Auden Thornton. Jak na razie niestety nie podano szczegółów związanych z ich rolami; można jednak liczyć na to, że takie informacje twórcy wyjawią już niebawem. Wówczas powinny się pojawić także wieści na temat dalszej obsady – obecnie ujawnione nazwiska to obsada zaledwie trzech odcinków.

Jak na razie nie wiadomo, jak długi będzie nowy sezon. Poprzednia odsłona liczyła zaledwie 3 epizody, nowa najprawdopodobniej będzie dłuższa. Pewnych wieści jeszcze jednak nie ma, ponadto Netflix odmówił komentarza w tej sprawie. Musimy zatem zaczekać, aż twórcy zdecydują się oficjalnie ujawnić nowe informacje.

Variety powiadomiło o powrocie Czarnego lustra już w maju. Wówczas ekipa była na etapie kompletowania obsady, widać więc, że czerwiec był dla nich bardzo pracowity. Jak twierdzi portal, obecnie trwają już dalsze prace; to z kolei przybliża nas do potencjalnej daty premiery. Z niecierpliwością czekamy więc na dalsze wieści.

Serial Czarne lustro jest tworzony dla platformy streamingowej Netflix. W ostatnim czasie nie było wiadomo, jaka przyszłość czeka tę popularną produkcję; wszystkie nowe wiadomości sugerują jednak, że historia zakończy się szczęśliwie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie