Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – Sony anuluje pre-order osobom, które nie kupiły gry

Sony wysyła graczom powiadomienia o możliwości anulowania zamówienia na Cyberpunk 2077. Sprawa dotyczy osób, które nie kupiły gry.

Ogromny chaos wokół premiery nowej gry CD PROJEKT RED nie służy nikomu, w tym wydawcom. Wiele sklepów boryka się ze zmianą dat premiery Cyberpunka, a niektórzy gracze decydują się na anulowanie zamówień przedpremierowych.

Liczne nieporozumienia prowadzą nawet do dość abstrakcyjnych błędów. Użytkownicy PlayStation 4 donoszą, że Sony wysłało im powiadomienia o możliwości anulowania pre-orderu na Cyberpunk 2077. Problem w tym, że rzeczeni gracze nie kupili gry.

Oczywiście przyczyną takiego stanu rzeczy jest błąd wydawcy, jednak sprawa jest całkiem zabawna i ciekawe, czy zgłoszenie się o zwrot pieniędzy za zamówienie w takim przypadku zagwarantuje użytkownikom dodatkowe środki na koncie PSN.

To raczej wątpliwe, ale nikt do tej pory nie określił, czy prośba o zwrot gotówki zaowocuje jakimikolwiek konsekwencjami. Tak czy inaczej, ta sytuacja pięknie obrazuje to, jakie zamieszanie powoduje zbliżająca się premiera nowej gry CD PROJEKT RED. Ciągłe przekładanie daty wydania tytułu mąci nie tylko w planach i oczekiwaniach graczy, ale najwyraźniej też samych sprzedawców.

Cyberpunk 2077 powinien trafić w ręce graczy 10 grudnia. Gra pojawi się na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a także PS5 i Xbox Series w ramach kompatybilności wstecznej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się