Cyberpunk 2077 skorzysta z rozwiązań Wiedźmina 3, lecz będzie całkowicie inny

CD Projekt RED pracuje co prawda nad dodatkiem Wiedźmin 3: Krew i Wino, lecz część ekipy grzebie już przy Cyberpunk 2077.

Przed nami jeszcze jeden ogromny dodatek do Dzikiego Gonu, czyli DLC Krew i Wino. Polskie studio przerzuca jednak powoli moce przerobowe na swoją kolejną, wielką grę. Tak, mowa o oczekiwanej produkcji Cyberpunk 2077.


– Spory zespół pracuje nad dodatkiem Krew i Wino, lecz jeszcze większy zajmie się przez jakiś czas Cyberpunkiem – przyznał Michał Nowakowski z CD Projekt RED w rozmowie z serwisem GamesGarar.

Inny pracownik RED-ów – Mateusz Tomaszkiewicz – powiedział z kolei podczas panelu dyskusyjnego PAX Australia, że przy tworzeniu questów do Cyberpunk 2077 zachowane zostaną najlepsze elementy, które wypracowano przy Wiedźminie 3.

Sądzę jednak, że są rzeczy, które można wykonać jeszcze lepiej, więc będziemy dostosowywać je do Cyberpunk 2077. Oprócz tego to zupełnie inna gra. Również RPG, lecz z całkowicie odmiennymi systemami. Skupiamy się na stworzeniu świetnej rozgrywki, zupełnie innej niż walka na miecze – podkreśla Mateusz Tomaszkiewicz, cytowany przez serwis DualShockers.

Co tu dużo gadać – czekamy i wierzymy, że CD Projekt RED stworzy kolejną grę, która wgniecie nas w ziemię!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

40 Shares
Share40
+1
Tweet