Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – znamy rozmiar gry na PS4. Dwie płyty blu-ray

Do sklepów trafiły pudełka promocyjne Cyberpunk 2077. Zdradzają one kilka ważnych informacji o grze, w tym jej rozmiar na konsoli PlayStation 4.

Do premiery CP 2077 pozostało już bardzo niewiele czasu. Nowa gra Redów trafi w ręce fanów już 10 grudnia. Wcześniej poznaliśmy wymagania sprzętowe wersji na PC, jednak pod wielkim znakiem zapytania stał rozmiar gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wygląda na to, że właśnie otrzymaliśmy odpowiedź na to dość istotne pytanie.

Niektóre sklepy otrzymały już materiały promocyjne z Cyberpunka. Jeden z pracowników nieznanego marketu postanowił podzielić się ich zdjęciem na forum Reddit.

Później opublikowano zdjęcie samego promocyjnego pudełka gry. Dzięki niemu wiemy, że Cyberpunk 2077 waży około 70 GB na PlayStation 4.

Źródło: Twisted Voxel

Poznaliśmy też zawartość samego pudełka z grą:

  • Dwie płyty blu-ray
  • Kompendium wiedzy o grze
  • Naklejki
  • Pocztówki
  • Mapa świata gry
  • Dostęp do cyfrowych treści

Poza samą grą dostajemy też całkiem sporo dodatkowych gadżetów. To miła odskocznia od standardowych, czarno-białych ulotek dodawanych do innych gier. Niby szczegół, ale ucieszy kolekcjonerów i nie tylko.

Cyberpunk 2077 pojawi się na PC, PlayStation 4, Xbox One i Google Stadia. Dodatkowo, będzie dostępny na nowej generacji konsol dzięki wstecznej kompatybilności i w 2021 roku dostanie next-genową aktualizację na PS5 i Xbox Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się