Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – dziś trzeci epizod Night City Wire. Oglądajcie z nami!

Już dziś odbędzie się kolejny pokaz Cyberpunk 2077. Na transmisji ujrzymy gangi przemierzające Night City i poznamy wymagania sprzętowe gry.

Miliony graczy na całym świecie nie mogą już doczekać się premiery najnowszej gry CD PROJEKT RED. Firma regularnie dozuje fanom kolejne informacje o Cyberpunk 2077, a gra ukaże się już dokładnie za dwa miesiące. Główny proces tworzenia gry jest już właściwie zakończony, pierwsi testerzy zdobyli wszystkie możliwe osiągnięcia, a REDom pozostało już tylko doszlifowanie swojego nowego dzieła.

Już dziś odbędzie się transmisja trzeciego epizodu Night City Wire – cyklu poświęconego prezentacji świata gry. W trakcie trwania wydarzenia twórcy zaprezentują nam gangi rządzące przestępczym światkiem Night City, ale nie tylko.

CD PROJEKT RED planowało omówić proces powstania ścieżki dźwiękowej gry, ale zdecydowano się na małą zmianę. Już dzisiaj, po bardzo długim oczekiwaniu, poznamy wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077, co z pewnością ucieszy graczy pecetowych. Zaskakująco wiele osób decyduje się na ulepszenie swojej konfiguracji właśnie dla tej gry. Produkcja prezentuje się naprawdę przepięknie i wielu graczy obawia się, czy ich sprzęt pozwoli na płynne przemierzanie ulic Nocnego Miasta.

Pokaz rozpocznie się dziś o godzinie 18:00. Transmisję będziecie mogli zobaczyć w tym miejscu.

Poniżej możecie obejrzeć zapis z poprzedniego Night City Wire.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się