0 komentarzy

Nowy mod do Cyberpunk 2077 powoduje, że ubrania mają sens w rozgrywce

Cyberpunk 2077 nie posiadał na premierę wszystkiego, na co liczyli gracze. Dzięki nowemu modowi przebieranki mają teraz sens i przynoszą efekty.

Możemy też poczuć się niczym Hitman!

Cyberpunk 2077 i style, których zabrakło

Jednym z zarzutów wobec CP77 był fakt braku niektórych elementów rozgrywki, obiecanych wcześniej przez twórców. W tym przypadku chodzi o „przebieranki i modę”. Twórcy przed premierą włożyli dużo wysiłku w to, aby zareklamować „style Night City”, które… nie doprowadziły do niczego. Ba, jak na grę stawiającą taki wyróżnik na modę, moja postać przez praktycznie całą rozgrywkę wyglądała jak kompletny idiota.

Na szczęście moderzy ruszają nam z pomocą i przywracają to, czego oczekiwaliśmy po grze. Nie musimy się już więc martwić, że fajne ubrania trzeba wyrzucić, bo nie dają nam praktycznie żadnych korzyści. StreetStyle – Immersive Fashion System gwarantuje, że każda część garderoby ma się do czegoś przydać.

Mod kompletnie zmienia formułę „ubioru” w grze. Teraz ubrania są ściśle powiązane z różnymi specjalizacjami, np. fachem Netrunnera czy najemnika. Dzięki temu wybierając określany kierunek rozwoju naszego bohatera, możemy zakładać właściwe mu ubrania dodające punkty do konkretnych umiejętności. Wybierając większą liczbę ubrań do danego „kompletu”, otrzymujemy nawet więcej korzyści.

Do tego ubrania podzielono na style; entropizm, kicz, neomilitaryzm i neokicz, jak reklamowano przed premierą. Ogólnie zmian doczekał się praktycznie cały system ubioru i kompletna lista nowości dostępna jest na Nexus Mods.

Zaznaczę tylko, że nowa wersja moda pozwala nam na zagrywki rodem z Hitmana. Wybierając ubrania danej frakcji, czas potrzebny na dostrzeżenie naszej postaci dla członków tej samej frakcji jest dłuższy. Kamery z kolei nie wykryją nas wcale. „Przebieranki” z Hitmana w Cyberpunk 2077 otwierają sporo nowych możliwości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%