Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Cyberpunk 2077: figurka dla fanów Keanu Reevesa i Silverhanda

PureArts przygotowało nie lada gratkę dla fanów Cybepunk 2077. Keanu Reeves w postaci figurki wygląda genialnie i potrafi odtworzyć muzykę i filmy z gry.

Cyberpunk 2077 to swoista machina, która uruchomiła w graczach niesamowity hype. „Muszę ją mieć” to hasło idealnie oddające nasz stosunek do nadchodzącego hitu CDPR. Podobne odczucia towarzyszą nam w trakcie przyglądania się nowej figurce, przygotowanej przez studio PureArts. Mistrzowie sculptingu wzięli na warsztat wizerunek Keanu Reevesa i tym samym jednej z głównej postaci z gry, Johnny’ego Silverhanda.

Rockerboy ulepiony z polystone prezentuje się nad wyraz pięknie. Figurka jest bardzo szczegółowa i ma wiele elementów charakterystycznych dla lidera zespołu rockowego. Jest gitarka, są okulary i papierosik – Johnny w najlepszym wydaniu. Ma swój unikalny styl i wdzięk. I jest całkiem spora, bo została wykonana w skali 1/4.

 

Sylwetka bohatera została przytwierdzona do masywnej podstawy przypominającej scenę koncertową. Twórcy dodali do podestu ekran HD LCD większy niż we współczesnych smartfonach (13,3″).  Znajdziemy tu także wbudowany głośniczek i diody LED. Dzięki temu będziemy mogli podziwiać figurkę na tle wygaszacza ekranu z motywem Cyberpunk 2077 i posłuchać muzyki.

Figurka Silverhanda już teraz jest dostępna w ramach zamówień przedpremierowych w dwóch wersjach – zwykłej i deluxe (z dodatkowymi elementami). Aczkolwiek nawet dla największych fanów gry zakup może okazać się niemożliwy. Aby postawić sobie na biurku małego Keanu trzeba wypłacić z konta aż 849 lub 899 dolarów w przypadku wersji deluxe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się