Battle Royale w CS:GO? Już teraz możecie się pobawić

0 komentarzy

Już sprawdzaliście?

Tydzień temu sporo pisało się o wygrzebanych w plikach CS:GO ciekawostkach, które zwiastują gigantyczną nowość w grze, czyli tryb Survival oparty o zasady Battle Royale.

Jeśli chcielibyście już teraz pobawić się w strzelaninie Valve w battle royale, jest taka opcja i to dostępna nie od dzisiaj. Go 4 The Kill jest modem do CS:GO, który pozwala zagrać w ten tytuł na zewnętrznym serwerze z zasadami Battle Royale.

Nie tylko Cyberpunk 2077 – czyli pięć polskich gier, które wprowadzą Was w dystopijny świat technologii

Przypominamy, że twórcy projektu czerpali inspirację z H1Z1 oraz trybu King of The Kill. Zaczynamy zatem na mapie bez żadnego ekwipunku, który musimy jak najszybciej znaleźć i następnie wybić wszystkich przeciwników. Wygrywa ostatni, który zachowa punkty życia.

Sama mapa na serwerze Go 4 The Kill jest kilkukrotnie większa niż lokacje z CS:GO i została zaprojektowana bez zbędnych detali, by gracze mogli pobawić się na niej na słabszych komputerach. Kto będzie odczuwał jednak spadki animacji, może dodatkowo przełączyć odległość renderowania z normalnej na niską, co powinno poprawić wydajność.

Zerknijcie na poniższy screen – na niskim renderowaniu zyskujemy nawet 200 fps-ów.

Chcecie zagrać w CS:GO na zasadach Battle RoyaleNa oficjalnej stronie Go 4 The Kill rozpoczniecie zabawę i poznacie więcej szczegółów odnośnie modyfikacji.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się