Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Crysis Remastered – premiera opóźniona, ale nie na Switchu

Niedawno informowaliśmy, że odnowiona wersja Crysisa nie trafi do fanów na czas. Teraz Crytek doprecyzowało informację: przesunięcie w premierze dotyczy wersji gry na PC, PS4 i Xboksa One, nie na Switcha.  

Na oficjalnym koncie marki na Twitterze twórcy poinformowali, że osoby, które czekają na remastera Crysisa na Switchu, doczekają się go zgodnie z wyjawionym wcześniej terminem, czyli 23 lipca.

Zmodernizowana wersja tytułu z 2007 ma zadebiutować na komputerach, PS4, Xboksie One oraz – po raz pierwszy – na Nintendo. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Crytek przekłada na późniejszy termin zarówno prezentację, jak i premierę Crysisa. Powodem były negatywne reakcje fanów na trailer z gry. Wielu sympatyków serii myślało, że wideo to fake, bo remaster wygląda na materiale niewiele lepiej niż oryginał.

Wyremontowana wersja Crysisa została oficjalnie zapowiedziana w połowie kwietnia. Dowiedzieliśmy się wtedy, że – jak to zwykle w przypadku remasterów bywa – tytuł zaoferuje przede wszystkim odświeżoną warstwę wizualną, czyli nowe tekstury i wsparcie dla ray tracingu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się