Crossroads Inn screen

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Weekend w polskiej karczmie. Crossroads Inn do wypróbowania za darmo

Rodzime studio Kraken Unleashed oferuje bezpłatne parę dni z Crossroads Inn Anniversary Edition. Tytuł wypróbujemy na platformie Steam.

Produkcja jest debiutem krakowskiego studia. Teraz wersję zawierającą wszystkie dodatki możemy przetestować bez opłat w ramach darmowego weekendu z hulankami. Aby z niego skorzystać, należy wejść na stronę gry na Steamie i kliknąć zielony przycisk Zagraj. Oferta trwa do poniedziałku do godziny 19.00.

Crossroads Inn to strategia o prowadzeniu karczmy, w której otrzymujemy w spadku biznes i uczymy się nim zarządzać. Do naszych obowiązków należy organizowanie dostaw, przygotowywanie przepisów i zatrudnianie pracowników. A oprócz tego dbamy o umeblowanie naszego lokalu. Akcję obserwujemy z widoku w rzucie izometrycznym.

Gra zadebiutowała na PC w 2019 roku i nie była wolna od wad, ale od tego czasu twórcy wypuścili aktualizacje, które usunęły błędy. Teraz jest to produkt grywalny i na pewno warty uwagi.

A jeśli chodzi o inne darmowe produkcje, to w tym tygodniu nie zawodzi Epic Games. Twórcy Fortnite’a oferują klimatyczny hit w średniowiecznych realiach i pewnego bardzo oryginalnego indyka. O szczegółach piszemy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się