Counter-Strike Nexon: Zombies otrzyma przerażającą aktualizację

0 komentarzy

Rozszerzenie Enter the Nightmare wzbogaci grę o wiele nowych bossów, map i przedmiotów, dodawanych codziennie pomiędzy 14 a 18 grudnia.

Koszmar rozpocznie się 14 grudnia. W dodatku Annihilated: Nightmare gracze będą mieli za zadanie pokonywanie rosnącej fali nieumarłych bossów. W drugim dniu obudzą się z sennego koszmaru, ale nie zaznają spokoju. Kolejne fale zombie, w tym przerażający Angra i Revenant, czekają na nich bowiem w fabryce chemikaliów, dodanej wraz z częścią Annihilated: Addiction.

W Annihilated: Illusion granica między jawą a snem zostanie całkowicie zatarta. Czy obrzydliwe kreatury to prawdziwe zagrożenie, czy jedynie wymysł wyobraźni? Czy Mad Mechanic, czyhający na nas w opuszczonym kościele, to tylko chore urojenie?

17 grudnia wraz z dodatkiem Annihilated: Madness do gry wejdzie złowrogi Dr. Rex, a dzień później ukaże się ostatnia część aktualizacji Enter the Nightmare, w której na graczy czeka najcięższa próba. Pokonani bossowie jeszcze raz powstaną z martwych, aby stoczyć ostateczny bój pomiędzy żywymi a zombie.

Każda część aktualizacji zawiera własny scenariusz oraz unikatowe skórki i bronie, jak choćby M4A1 Dark Knight lub AK47 Paladin – dwa szczególne karabinki, używające nabojów .50-BMG i posiadające większy magazynek.

Źródło: Informacja prasowa

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się