terrorysta w grze Counter Strike Global Offensive

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Counter Strike 1.6 za darmo w przeglądarce, bez instalacji

Komu nie pasuje nowoczesność i tęskni za starym dobrym Counter Strike 1.6, może pograć w kultową strzelankę przez przeglądarkę.

Na stronie cs-online.club możemy pograć w Counter Strike 1.6 za darmo przez przeglądarkę. Wystarczy wybrać serwer, poczekać na załadowanie plików i gotowe. Bez żadnej instalacji.

Co ciekawe, taka wersja gry jest naprawdę płynna, a po włączeniu trybu pełnoekranowego czujemy się po prostu jak w starym dobrym CS.

Pomimo pojawienia się CS: GO i przestrzegania nowych trendów (pojawienie się „królewskiej bitwy”), pozostaje pytanie, dlaczego wielu nadal gra na starym CS 1.6? Odpowiedź jest dość złożona – czytamy na stronie grupy cs-online.club.

Po pierwsze, nie wszyscy gracze mają pozytywne nastawienie do innowacji. Po drugie, wielu graczy uważa, że CS: GO straciło ducha, stając się maszyną do zarabiania pieniędzy. I w końcu po trzecie, tutaj nie natkniecie się na oszustów. Tak, Internet jest stosunkowo mały, ale prawdopodobieństwo spotkania oszusta jest znacznie mniejsze niż w CS: GO, biorąc pod uwagę, że ten ostatni stał się całkowicie darmowy.

To jak, wskakujecie do gry?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się