CORSAIR HS70 Wireless – klasyczny wygląd łączy się z najnowszą technologią

Znany producent przedstawił swoją interpretację na interesujący headset.

CORSAIR zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży kolejnego modelu profesjonalnych słuchawek gamingowych – CORSAIR HS70 Wireless. Nowy zestaw audio dla graczy od CORSAIR dołączy do już obecnych w ofercie modeli HS50 oraz HS60. HS70 zapewni użytkownikom PC oraz konsol Sony PlayStation 4 bezprzewodowy dźwięk z gier w dowolnym miejscu w pokoju. CORSAIR HS70 będą dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: Carbon, White i SE Cream.

HS70 Wireless łączą w sobie komfort, wysoką jakość wykonania, precyzję dźwięku w grach oraz długą żywotność baterii. Miękkie nauszniki z pianki zapamiętującej kształt minimalizują rozpraszające dźwięki z otoczenia. Regulowany, wyściełany pałąk zestawu słuchawkowego pozwala na dowolne dostosowanie słuchawek do potrzeb użytkownika. HS70 jest propozycją dla osób, które poważnie podchodzą do kwestii sprzętowych oraz oczekują bezprzewodowej wygody.

Corsair

HS70 Wireless posiadają 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, które wiernie odtwarzają audio o szerokim paśmie. Dzięki temu gracz usłyszy kroki wroga, pobliski rykoszet oraz dynamiczną ścieżkę dźwiękową i nie umknie mu żadna istotna wskazówka lub odgłos. Rozgrywka staje się jeszcze bardziej wciągająca z pozycyjnym dźwiękiem przestrzennym 7.1, który wspomaga wrażenie przebywania w samym centrum akcji. Dodatkowo, odłączany mikrofon z certyfikatem Discord redukuje hałas z otoczenia, dlatego głos użytkownika słychać głośno i wyraźnie podczas potyczek ze znajomymi.

Nowe słuchawki CORSAIR, oprócz subtelnej estetyki i realistycznego dźwięku, posiadają wbudowaną baterię, która gwarantuje do 16 godzin nieprzerwanego działania w trybie bezprzewodowym, a podczas ładowania można podłączyć zestaw do gniazda USB. Wygodny regulator głośności i wyłącznik mikrofonu umiejscowione na nauszniku są zawsze pod ręką. Ponadto, bezprzewodowa łączność w paśmie 2,4 GHz z niskim poziomem opóźnień zapewnia zasięg do 12 metrów od adaptera USB.

Pełna oferta bezprzewodowych zestawów słuchawkowych dla graczy z serii HS70 jest już dostępna w sprzedaży bezpośrednio w sklepie internetowym www.CORSAIR.com. CORSAIR HS70 na półkach polskich sklepów pojawią się w lipcu w cenie ok. 500 zł.

Źródło: CORSAIR.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: