Conan Exiles – wymagania sprzętowe i nowy materiał z rozgrywką

Conan Exiles – wymagania sprzętowe i nowy materiał z rozgrywką
Filmiki z gier Newsy PC

Budowanie, walka i religia.

Studio FunCom przedstawia nowy materiał z coraz ciekawiej wyglądającego Conan Exiles. Twórcy gry opowiadają w nim o najważniejszych aspektach gry, czyli walce, budowaniu własnych fortec czy znaczeniu religii. Tylko dzięki modłom będziemy mogli przywołać do walki potężnego awatara, który rozgniecie przeciwników na miazgę i przy okazji obroni nasze plemię przed gigantem nasłanym przez wroga.

Tytuł wyląduje w programie Early Access na Steam w dniu 31 stycznia 2017 roku i jeśli chcecie zobaczyć, czy Wasz komputer poradzi sobie z uruchomieniem Conana, sprawdzajcie poniższe, minimalne wymagania sprzętowe (rekomendowana konfiguracja nie została jeszcze ujawniona).

Conan Exiles – wymagania sprzętowe (minimalne):

  • System operacyjny: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
  • Procesor: Intel Core i5 2500 lub AMD o podobnej mocy
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 (2GB) lub AMD o podobnej mocy
  • DirectX: Wersja 11
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
  • Miejsce na dysku: 25 GB dostępnej przestrzeni

Czego spodziewać się po Conan Exiles? Tak tytuł przedstawiono na karcie produktu Steam:

Jesteś wyrzutkiem i wygnańcem skazanym na przemierzanie dzikich pustkowi, na których słabi giną od razu a przetrwać mogą jedynie najsilniejsi. Aby przeżyć, musisz walczyć, budować i zapanować nad światem wokół siebie w pojedynkę na własnym serwerze lub w towarzystwie wrogów i sojuszników w internetowym trybie wieloosobowym.

Przemierzaj bezkresny, pozbawiony granic świat pełen ruin pradawnych cywilizacji, odkrywaj ich mroczną historię i tajemnice. Podbij i zdominuj ziemie wygnańców. Zaczynasz grę z pustymi rękami i musisz wykuć dziedzictwo własnego klanu, zaczynając od tworzenia prostych narzędzi i broni aż do wznoszenia olbrzymich fortec i całych miast. Bierz w niewolę bandytów z ziem wygnańców, złam ich wolę na okrutnym Kole Bólu i zmuś do posłuszeństwa. Poświęcaj jeszcze bijące serca wyrwane z piersi twych wrogów na przesiąkniętych krwią ołtarzach twego boga, aby zdobyć prawdziwą moc i chwałę. Wezwij potężnego awatara swego boga i patrz, jak obraca w niwecz twych wrogów i ich domostwa.

Pamiętaj jednak: w tej okrutnej krainie bezwzględnych bogów, pełnej żadnych krwi kanibali i wściekłych bestii nie przetrwasz dzięki samej strawie i wodzie. Eksploruj tajemnicze ruiny w poszukiwaniu skarbów i wiedzy, ale uważaj, aby mroczne siły tego świata nie wypaczyły twego umysłu i nie doprowadziły cię do obłędu. Przemierzaj bezkresne wydmy i szukaj schronienia przed kąsającymi burzami paskowymi omiatającymi palące piaski. Wyrusz na wojnę przeciwko swym wrogom i zaatakuj ich z pełną dzikością i furią w brutalnej walce. Dobrze się przygotuj, jeśli nie chcesz, aby wrogowie pozbawili cię głowy i rzucili twe zwłoki padlinożercom.

Gra Conan Exiles nie jest kolejną, pustą grą z otwartym światem. Świat Conana ma własną, bogatą historię, która pozwoli ci odkrywać tajemnice pradawnych cywilizacji i na ich zgliszczach zbudować własne dziedzictwo.

PRZETRWAJ NA BARBARZYŃSKICH PUSTKOWIACH
Do przetrwania w świecie Conana Barbarzyńcy nie wystarczy sama strawa i woda. W tek krainie trzeba walczyć z burzami piaskowymi, obłędem i dzikimi bestiami rodem z najmroczniejszych czeluści ziemi.

STWÓRZ WŁASNE DZIEDZICTWO W BEZKRESNYM ŚWIECIE BEZ GRANIC
Wędruj przez pozbawiony granic świat pełen niebezpieczeństw i możliwości, przemierzaj pustynne wydmy i odkrywaj starożytne ruiny. Gromadź surowce i wytwarzaj narzędzia oraz broń. Buduj najpierw niewielkie osady a z czasem cała miasta.

ODKRYJ MORCZNĄ HISTORIĘ PRADAWNYCH CYWILIZACJI
Odkrywaj nawiedzone ruiny pradawnych cywilizacji i ich wspaniałe skarby i tajemnice. Badaj inskrypcje, księgi i otoczenie, i poznaj historię ludów, które zamieszkiwały ten świat przed tobą, zanim spotkała je zagłada.

WZYWAJ MOC BOGÓW
Zaciągaj pokonanych wrogów do swojej osady, wyrywaj serca z ich piersi i poświęcaj ich na ołtarzach swoich okrutnych bogów, aby zyskać ich błogosławieństwo. Wzywaj olbrzymie awatary bogów i patrz, jak niszczą domostwa i łamią wolę twych wrogów.

BROŃ SWYCH ZIEM PRZY POMOCY ARMII NIEWOLNIKÓW
Zniewalaj przestępców z ziem wygnańców i zmuś ich, aby walczyli w obronie twojej sprawy i twych ziem. Wykorzystaj Koło Bólu, aby złamać zniewolonych, a następnie stwórz z nich łuczników, rzemieślników, artystów lub innych członków twojej społeczności.

ZDOMINUJ WROGÓW
Wyrusz na wojnę przeciwko swoim wrogom i wykorzystaj materiały wybuchowe, aby rozbić w pył ich fortyfikacje, a następnie zaatakuj ich z pełną dzikością i furią, brutalnie odrąbując głowy i kończyny każdemu, kto tylko stanie ci na drodze.

GRAJ SAMOTNIE LUB Z INNYMI
Graj w pojedynkę w grze lokalnej lub walcz o przetrwanie w trybie wieloosobowym na serwerach publicznych. Załóż własny serwer i zaproś innych do gry w świecie, w którym będziesz mieć pełną kontrolę nad wszystkimi zasadami i ustawieniami.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie