Conan Exiles na pierwszym gameplay’u. Destrukcja, budowanie i przetrwanie

Zobaczcie, jak prezentuje się gra oparta na uniwersum stworzonym przez Roberta E. Howarda.

Conan Exiles zostało zapowiedziane na początku tego roku, lecz dopiero teraz mamy okazję zobaczyć, jak tytuł prezentuje się w akcji. Miejcie jednak na uwadze, że poniższy materiał pochodzi z bardzo wczesnej wersji gry, zatem bardzo możliwe, że do premiery sporo się jeszcze zmieni.


Trailer potwierdza wcześniejsze informacje, jakie poznaliśmy o Conan Exiles. Tytuł będzie kolejnym survivalem z otwartym światem, w którym powalczymy o dominację, będziemy budować narzędzia, zakładać osady, polować na zwierzynę oraz uprawiać rośliny. Ważne ma być również zbieranie surowców, z których wszystko stworzymy.

Filmik przedstawia dynamiczne starcia z przeciwnikami oraz pokazuje dodatkowo, że zbudowane osady będziemy mogli w efektowny sposób niszczyć, wysadzając ogromne mury w powietrze. Tytuł ma wykorzystać przy tym efekty NVIDIA GameWorks.

Conan Exiles skupi się nie tylko na sieciowych zmaganiach. Studio Funcom zapowiada również tryb dla pojedynczego gracza, o którym na razie wiadomo jedynie tyle, że będzie. Gra jeszcze latem pojawi się na PC w ramach wczesnego dostępu. Ostateczna wersja ma wylądować również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

16 Shares
Share16
+1
Tweet