Fani Community czekają na film. Dan Harmon o postępach w pracy nad produkcją

Community - serial może wreszcie otrzymać film. Dan Harmon o postępach
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że serial Community zakończy się produkcją filmu. Dan Harmon postanowił przypomnieć o tym widzom.

Wygląda na to, że marzenia wiernych fanów swoistego „wstępu do Ricka i Morty’ego” wreszcie mają realną szansę się spełnić. Dan Harmon nie skupia się w ostatnim czasie wyłącznie na rozwijaniu swojej animacji dla dorosłych, ale pamięta również o jednej z wcześniejszych obietnic. W rozmowie z portalem The Wrap nie tylko o niej przypomniał, ale także poinformował, na jakim etapie znajdują się prace nad produkcją:

„Potwierdzam to, co powiedziała Alison, jesteśmy na etapie rozmów i umów. Jest pomysł na historię – kto wie, czy będziemy się jej trzymać, ale musieliśmy ją stworzyć, żeby ruszyć dalej. Teraz negocjujemy. To tak: mówię to z pewną ostrożnością, bo czasami publiczność myśli, że to zajmie rok, dwa lata, tymczasem ja mógłbym powiedzieć to, co powiedziałem trzy lata temu i byłoby to prawie tak samo trafne. Wyobrażasz sobie, co by było, gdybym to powiedział trzy lata temu? Naraziłbym ludzi na trzy lata zaniedbywania i poczucia, że o nich zapomniałem, a tak trudno jest po prostu nie powiedzieć nic. […] Jeśli chodzi o samą branżę, to na pewno pytamy: kiedy?, a nie: czy?”.

Harmon odniósł się tym samym do niedawnych słów Alison Brie, czyli serialowej Annie. Aktorka już na początku sierpnia wspominała o tym, że rzeczywiście toczą się rozmowy w sprawie filmu. W obu wypowiedziach brakuje niestety konkretnych informacji, choć to akurat można zrozumieć; na tak wczesnym etapie prac nad produkcją trudno byłoby obiecać datę premiery czy nawet możliwy termin startu zdjęć.

Community – college dla nietypowych uczniów

Serial Community to jeden z flagowych tytułów Dana Harmona, twórcy Ricka i Morty’ego. Sześciosezonowa produkcja opowiada o grupie przyjaciół uczęszczających do college’u dla dorosłych. Razem nie tylko uczestniczą w życiu szkoły, ale także przeżywają apokalipsę zombie, rozgrywają mecz paintballowy pomiędzy wszystkimi uczniami (i częścią nauczycieli), odbywają symulowany lot w Kosmos czy budują fort z poduszek na terenie campusu; a to i tak tylko część ich przygód.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia