COD: Black Ops Cold War nie zajmie 250 GB na dysku. Poznaliśmy nowe wymagania

COD: Black Ops Cold War nie zajmie 250 GB na dysku. Poznaliśmy nowe wymagania
PC

By zainstalować najnowszą odsłonę COD: Black Ops Cold War nie będziemy musieli robić porządków na dysku. Activision mocno zredukowało wagę gry.

Opublikowane niedawno wymagania sprzętowe PC gry Call of Duty: Black Ops Cold War raczej nie były zaskakujące. A na pewno jeśli spojrzymy na wymagane miejsce na dysku, potrzebne do instalacji gry – 175 GB. Dokładnie tyle samo było podane w Modern Warfare z 2020.

Jednakże wcześniejsze informacje nie są już aktualne. Gracze nie będą musieli ściągać aż tylu danych. Activision zredukowało wagę gry ze 175 GB do zaledwie 82 GB. Dotyczy to dwóch modułów gry, zarówno kampanii fabularnej jak i trybu multiplayer. Oddzielnie zajmą mniej więcej 35 i 47 GB.

Wiele miejsca zaoszczędzimy również chcąc pograć w wyższej rozdzielczości 4K z aktywnym ray tracingiem. Wymagane 250 GB na HDD to już przeszłość. I w tym przypadku producent skompresował pliki. Użytkownicy nie będą musieli zostawiać uruchomionych kompów na noc, aby ściągnąć pełny pakiet z teksturami 4K – gra zajmie 125 GB.

Tyle dokładnie COD: Black Ops Cold War będzie ważyć w wersji PC, ale na premierę. Ilość wymaganego miejsca zmieni się wraz z łatkami i debiutem trybu Zombie. Natenczas nie został on uwzględniony, bowiem na początku pojawi się tylko na PS4 i PS5.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie