Cloud Pirates zapowiedziane. Zapisy do testów beta już wystartowały

Cloud Pirates zapowiedziane. Zapisy do testów beta już wystartowały
Filmiki z gier Newsy PC

Zostań postrachem przestworzy.

Deweloper Allods Team i wydawca My.com zapowiadają nową, wieloosobową grę akcji pod tytułem Cloud Pirates. Wraz z zapowiedzią przygotowano pierwszy zwiastun gry oraz oficjalną stronę tytułu, na której można zarejestrować się do zamkniętych beta testów.

W Cloud Pirates gracze obejmą dowództwo nad dostosowywalnym okrętem powietrznym i będą przemierzać przestworza tocząc odbywające się w zawrotnym tempie bitwy powietrzne. W kooperacji z innymi dowódcami z eskadry będą starali się przechytrzyć i wymanewrować drużynę wroga w drodze po zwycięstwo. Tytuł Cloud Pirates będzie dostępny dla graczy, jeszcze w tym roku.

Tysiąc lat temu świat Sarnaut został podzielony przez kataklizm na niezliczone, dryfujące w przestrzeni powietrznej o nazwie Astral wyspy. Skłoniło to ludzi do stworzenia latających statków, podróżujących pomiędzy wyspami w poszukiwaniu skarbów i artefaktów. Łowcy skarbów zaczęli formować eskadry i wyposażać swoje okręty w przeróżne uzbrojenie, aby bronić się w trakcie wypraw. Bandy latających piratów (Cloud Pirates), nazwanych tak przez ludzi, zaczęły walczyć pomiędzy sobą o prawo do plądrowania na niebie.

Główne funkcje gry Cloud Pirates

Modyfikacja floty

W trakcie postępu w grze, gracz uzyska dostęp do ogromnej ilości unikatowych ulepszeń i broni, odblokowujących potężne umiejętności okrętów. Użytkownik posiada również opcje zmiany wyglądu okrętu, dzięki niezliczonym modyfikacjom wizualnym oraz może rozwijać kapitana i załogę.

Bitwy drużynowe

Gracz może utworzyć eskadrę i w kooperacji z innymi użytkownikami toczyć strategiczne bitwy. Rozgrywka wymaga wykorzystywania silnych punktów kolegów z drużyny, jak np. połączenie siły ognia lub przechytrzenie wroga, aby osiągnąć zwycięstwo. Każdy z trybów gry wymaga strategii powietrznych potyczek.

Sprytna taktyka

Do wyboru jest wiele typów okrętów, od ciężkich statków wojennych, które kieruje się w sam środek walki, po lekkie i zwinne galeony, które niczym snajper zadają obrażenia z większej odległości. Aby zaskoczyć przeciwnika, gracz może używać różnych umiejętności i taktyki pasującej do pola bitwy. Wybranie roli, która pasuje do stylu gry kapitana, zmiana taktyki i umiejętne unikanie ataków przeciwnika są niezbędne do zwycięstwa.

Więcej informacji na temat Cloud Pirates oraz zapisy do zamkniętych beta testów można znaleźć na stronie pirates.my.com.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia