Civilization VI – Aztekowie i Chińczycy, czyli nowe nacje w akcji

0 komentarzy

2K Games przedstawiło dzisiaj Azteków oraz Chińczyków w Civilization VI. Ma też niespodziankę.

Wydawca gra ma dzisiaj dla fanów serii Civilization dwa nowe materiały wideo, na których można zobaczyć konkretne nacje. Mowa o Aztekach i Chińczykach. Ci pierwsi mają kilka unikatowych zdolności, które pomogą szybciej wzrastać naszej cywilizacji. Drudzy zresztą też nie są pozbawieni charakterystycznych cech. Wszystko zostało odpowiednio wyjaśnione na konkretnych materiałach wideo poniżej.

To jednak nie wszystko co dzisiaj przekazał wydawca gry Civilization VI. Otóż wszyscy Ci, którzy zdecydują się zamówić wymienioną grę przed premierą, otrzymają dostęp do Azteków zaraz w dzień premiery, czyli 21 października tego roku. Pozostali gracze będą musieli poczekać 90 dni na odblokowanie darmowej nacji.

Aztekowie w Civilization VI:

Chińczycy w Civilization VI:

Civilization VI – kluczowe zmiany w grze

Twórcy Civilization VI przedstawili niedawno interesujący materiał, który pokazuje jedną z nowości w grze. Otóż jednostka robotników już dłużej nie będzie nas wspierać w rozwoju cywilizacji, zamiast nich pojawią się budowniczowie.

Zmiana jednostki dotyczy nie tylko nazewnictwa. Budowniczych będziemy mogli wykorzystać tylko określoną liczbę razy (oczywiście w ramach zakupionej jednostki). Twórcy mówią, że zwykle będą to trzy użycia. Ponadto budowniczowie mają tworzyć ulepszenia terenu szybciej niż robotnicy w poprzednich częściach.

Jak wspomniana nowość wpłynie na rozgrywkę? Przekonajcie się oglądając poniższy materiał.

Tak wygląda budowanie miast w Civilization VI

Miasta w Civilization VI będzie można dzielić na dzielnice, co ma ułatwić zarządzanie nimi. Każda z dzielnic to inna specjalizacja: przemysłowa, turystyczna czy produkcyjna. Takich dzielnic ma być 12 rodzajów.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się